Důchodci
Zdroj: YouTube.com
Všechna čest

Hrdinové i v důchodu: Video, ve kterém tři staříci suverénně "sejmuli" drzého zloděje, obletělo internet!

Vykutálený zloděj se chtěl vloupat do domu starší ženy. To však ještě nevěděl, jací "udatní rytíři" ho při jeho trapném pokusu čekají. Dostal pěkně za vyučenou!

Lidská statečnost nezná hranic. V tomto případě ani těch věkových. Odporný lupič udělal strašlivou chybu, když se rozhodl vyloupit dům sedmdesátileté paní Muellerové. Nepočítal však s tím, že do domu přijdou tři odvážní důchodci a jeho podlé plány mu během okamžiku dost nečekaně překazí!

Během loupení vešel do místnosti sedmdesátiletý muž. Neváhal ani vteřinu, a rozhodl se zloděje chytit. Ten se pokusil i s pytlem uniknout oknem, ale důchodce ho stáhl za nohu a shodil na zem. Pak se k němu přidali další dva postarší odvlážlivci. Jednomu bylo 78 a staršímu dokonce 81 let! To jim ale vůbec nebránilo v tom, zloděje přeprat a zadržet ho. Pak už jen zavolali policii a muže příkladně předali do spárů spravedlnosti. Jeden z důchodců situaci komentoval: ,,Je mi sedmdesát let, dalším dvěma bylo 78 a 81. S naší hmotností však neměl lupič žádnou šanci uniknout," popsal s lehkou nadsázkou.

Všichni tři muži v úctyhodném věku prokázali obrovskou statečnost. Nešlo totiž o žádného amatérského zloděje. Od policie se totiž pak dozvěděli, že byl lupič na útěku už 18 měsíců a až teď , díky nim, se ho podařilo dopadnout. Hrdinství a odvaha nemají zkrátka hranice. Podívejte se v následujícím videu, jak to tihle tři kavalíři zvládli!

Autor: Beat

Diskuze