Telefonování
Zdroj: isifa.com
Šílené!

NEUVĚŘÍTE: Tohle jsou nejbizarnější případy, kvůli kterým lidé volali na tísňovou linku!

Opravdu by vás ani ve snu nenapadlo, že někdo může volat na tísňovou linku kvůli takovým věcem, které jsou uvedeny níže. Budete se buď smát, nebo si klepat na čelo! EMAS odhalili ty nejhloupější požadavky, které lidé měli,když volali na tísňovou linku 999.

Neznáma žena z Derbyshire volala na linku 999 kvůli tomu, že v ledničce nalezla prasklé vejce. Řekla, že "potřebuje radu" ohledně bezpečnosti vajec a zda ho může dál mít v chladničce, píše Derby Telegraph. Poté, co jí obslužný pracovník tísňové linky řekl, že jí nemůže poradit, řekla: "No, a kam mám tedy zavolat?"

Jiná žena volala kvůli zlomenému nehtu, někoho jiný chtěl zase taxi, které ho doveze domů. Někdo jiný volal, protože sháněl tabletky na spaní. Jiný zas, že ho bolely zuby.

V jiném případě zase člověk nahlašoval mrtvou lišku. Pacient v ordinaci zase nechtěla čekat 30 minut, až se dostane na řadu. Jiní volají třeba, že byliokradeni, že chtěli převázat obvaz.

Simon Tomlinson, generální ředitel středisek EMAS, řekl, že chtěl lidem připomenout, že mají číslo 999 vytáčet jen v případě vážné nouze. Řekl: "Když voláte 999, protože je někdo v bezvědomí, nedýchá, má bolesti na hrudníku nebo má příznaky mrtvice, voláte správně."

Autor: mk

Diskuze