Natalia Oreiro - 1
Zdroj: YouTube.com
Zvláštní výchova

Neuvěříte čím krmí Natalia Oreiro svého malého syna! Není to už příliš?

Natalia Oreiro je vážně bláznivá. To se však ukazuje i ve výchově jejího syna. Nedává mu totiž jídlo jako pro běžné malé dítě. Možná vás to trochu šokuje.

8 fotek
Natalia Oreiro je známá především díky své roli Divoký anděl, kde si zahrála bláznivou Milagros. Fanoušky si také získala díky svému zpěvu, a proto ráda a často koncertuje. Protože má však tříletého synka, cestuje nejčastěji s ním a doprovází ji i na pódia.

Na zpěvačce je vidět, že si roli maminky náležitě užívá. Podivuhodné je však stravování jejího synka. Sama Natalia s manželem drží přísnou vegetariánskou dietu. Nechtějí s tím však zatěžovat malého Merlina, protože si uvědomují, že maso je velmi důležité pro dětský růst.

Rozhodla se tedy pro nejzdravější variantu masa a tou jsou ryby. Merlin si však oblíbil ryby syrové. A tak mu krásná maminka dává dvakrát denně tepelně nezpracované rybí maso.

I když se může zdát, že je Oreiro ve své výchově přísná, je tomu prý naopak. „Nechávám ho jíst, na co má chuť, nebudu mu zakazovat maso,“ řekla. Otázkou však zůstává, zda jsou syrové ryby dobré pro malé děcko.

Autor: gab

Diskuze