Jelena Chrustalevová
Zdroj: oficiální zdroj
Těla sportovkyň

Nestydaté biatlonistky: Hned tři soupeřky Soukalové ukázaly vše

Sportovkyně jen výjimečně ukazují svá vysportovaná těla před fotoaparátem zcela bez oblečení. Tyhle tři biatlonistky jsou ale světlou výjimkou.

18 fotek
První a nejodvážnější z nich je Jelena Chrustalevová, která závodí v Soči v barvách Kazachstánu. Na nejlepší už nemá a končí kolem padesátého místa. Byly ale doby, kdy dokázala porazit kohokoliv a z předchozích zimních olympijských her v kanadském Vancouveru si odvezla stříbrnou medaili. Takže co se týká olympiády, je zatím stejně úspěšná jako Gábina Soukalová.

Druhou je slavná francouzská biatlonistka Sandrine Baillyová. To dokázala vyhrát celkové pořadí Světového poháru a z olympijských her má hned dvě medaile. Po minulých olympijských hrách ve Vancouveru sice s aktivní činností skončila, přesto ve Francii stále patří mezi celebrity.

Třetí biatlonistkou je Jekatěrina Jurijevová, která rovněž na domácí olympiádě v Soči nic neukázala. Přitom patřila mezi nejlepší a hlavně nejrychlejší světové biatlonistky. Bohužel tahle bývalá mistryně světa měla v roce 2009 pozitivní test na krevní doping EPO a po dvouleté vynucené pauze se už nedokázala vrátit do své bývalé výkonnosti.

ČTĚTE TAKÉ:
HADAMCZIK ŠETŘÍ ZEŤÁKA, NA SLOVÁKY HO NEPOŠLE!
SEXY SAMKOVÁ SE BOJÍ, ŽE JÍ UKLÍZEČKA UKRADNE ZLATOU PLACKU! VÍCE ZDE!
V Soči je erotické dusno! Sportovci si partnery vyhledávají pomocí mobilní aplikace
VIDEO: SEXY DIVOŽENKA S MALORÁŽKOU! I TAKOVÁ JE STŘÍBRNÁ GÁBINA SOUKALOVÁ! 

Autor: pul

Diskuze