Prsa ven

Nestydatá Olivia Wilde: Herečka z Dr. House se ukázala nahoře bez! FOTO

Podívaná pro muže! Na internet unikly fotografie herečky z Dr. House, Olivie Wilde, na kterých je těhotná a nehoře bez. Vypadá to, že si to doslova užívá!

6 fotek
Krásná herečka Olivia Wilde, rodným jménem Olivia Jane Cockburn, kterou můžete znát například ze seriálu Dr. House, se opravdu nestydí! Možná to byl malý zájem veřejnosti, nebo prostě jen touha se trochu odvázat, každopádně se tato půvabná herečka rozhodla odhodit všechen stud a ukázala se nahoře bez.

Kdo ví, jestli záměrně, nebo omylem, ale na internet se dostaly její nahé fotky, kterými se teď kochá nejeden mužský. Na snímcích je rodačka z New Yorku očividně těhotná. Ale ani tento požehnaný stav jí zřejmě nebránil v tom, aby svým ňadrům dopřála trochu svobody.

Olivila Wilde byla v roce 2009 na prvním místě v žebříčku 100 nejžhavějších žen známého lifestylového magazínu Maxim. Působí také jako modelka. Po rozvodu s italským filmařem Taaem Ruspolim, kterého si vzala, když jí bylo 19, se v roce 2013 zasnoubila s hercem Jasonem Sudeikisem. V roce 2014 se jim narodil syn Otis a v říjnu roku 2016 dcera Daisy Josephine. Fotografie zřejmě pocházejí z dob jednoho z jejích těhotenství.

Autor: mk

Diskuze