Claudia Romani - 1
Zdroj: Profimedia
Ups...

NESTYDA: Modelka odhodila stud a ukázala je přímo na pláži!

Tahle bývalá modelka je známá tím, že se ráda cítí hodně sexy a svoje křivky dává všude odiv. Před nedávnem se špulila na pláži a sváděla všechny kolemjdoucí. Možná ale ukázala víc, než chtěla.

9 fotek
Tahle sexbomba rozhodně nepatří mezi nějaké upejpavé stydlivky. Ráda se předvádí, ráda se ukazuje a nepromarní žádnou příležitost, když se může svléknout a trochu se blýsknout, v médiích. Její instagramový profil je plný hodně pikantních fotek, u kterých žádný mužský nezůstane klidný.

Před nedávnem to ale možná trochu přehnala a ukázala o něco víc, než chtěla. Nebo to byl záměr? Těžko říct u téhle kontroverzní modelky. Když si totiž pohrávala s fotbalovým míčem na pláži v Miami na Floridě, nezapomněla se na to pořádně vyfiknout. Vysoké podpatky a těsné bikiny byly zárukou toho, že novináři dřív nebo později uloví fotku, při které se vám orosí čelo.

Claudia se totiž neustále ve svých titěrných kalhotkách ohýbala, a tak se přítomným novinářům podařilo zvěčnit její vyšpulené pozadí. Stačilo málo a bývala modelka mohla mít z ostudy ušitý kabát. No, alespoň si bude fotku moci přidat do své instagramové sbírky, kde se tato fotka mezi ostatními ztratí, ani nemrknete.

Autor: mic

Diskuze