Policista vystřelil po herci
Zdroj: YouTube.com
Bang, bang!

VIDEO: Policista vystřelil na muže, který vykrádal banku. Netušil, jak obrovskou chybu dělá!

Policista vystřelil muže, jenže ne vše je vždy takové, jaké se na první pohled zdá. Tento unikátní případ se stal v Americe a lze si z toho odnést pouze jedno. Před tím, než budete natáčet film, se ujistěte, že máte povolení na natáčení od místních úřadů...

V tomto ohledu produkce filmu „Montgomery County Production" v Indianě naprosto zklamala, protože si nezažádala o povolení k natáčení a při scéně, kdy herec Jeff Duff vykrádá banku, na místo přiběhli policisté a po údajném zloději, který vybíhal z banky s penězi, rovnou vystřelili. Kulka šla naštěstí mimo! Herec ale držel jen falešnou zbraň. Ihned po výstřelu začal řvát: „Natáčíme jen film! Opravdu, nelžu vám!" 

Další herec, natáčející tento film, se také vyjádřil: „Kulka proletěla hned vedle jeho hlavy. Bylo to opravdu těsné. Nechci vůbec myslet na to, co se mohlo stát. Děkuji bohu, že stále žije!"

Kodi Swank, spolumajitel této filmové produkce, vydal prohlášení: „Myslím, že je to ponaučení pro obě strany. Jak pro nás, nízkonákladovou společnost, tak pro policejní oddělení a jejich rychlou reakci."

Policejní oddělení vydalo také svoje vysvětlení: „Muž neuposlechl příkazy policisty a k tomu všemu na něj ještě vytáhl zbraň," uvedli policisté příčinu výstřelu na Jeffa Duffa. Bohužel až později zjistili, že zbraň nebyla skutečná, a že vše je jen nahrané kvůli natáčení filmu. „Produkce neoznámila úřadům, že budou střílet v oblasti veřejných komunikací. Nikdo to nemohl tušit," dodali.

Autor: misp

Diskuze