Vánoční neštěstí

NEŠŤASTNÁ ZPRÁVA: Dáda Patrasová měla autonehodu! Na vině byl patrně alkohol. VIDEO

Českem otřásla ve středu večer čerstvá zpráva o nehodě zpěvačky Dády Patrasové (62). Co se přesně přihodilo, a jsou všichni v pořádku?

Ač by Vánoce měly být svátky klidu a míru, bohužel to neplatí o nehodách a dalších tragických událostech. To platí i v případě herečky a oblíbené dětské zpěvačky Dagmar Patrasové. K nehodě mělo dojít ve středu odpoledne na křižovatce na Vinohradech v Praze. Nedaleko od místa nehody zpěvačka shodou okolností bydlí.

Na místě se srazila dvě vozidla, avšak nehoda se naštěstí obešla bez zranění. Za celým incidentem ale patrně stojí alkohol. Nebo spíš hooodně alkoholu! „Opakovanou dechovou zkouškou bylo u řidiče jednoho z vozů naměřeno přibližně 2,5 promile alkoholu,“ řekl eXtra.cz mluvčí Policie ČR Tomáš Hulan.

Mluvčí ale přímo neřekl, že pod vlivem alkoholu řídila právě zpěvačka. Tuto informaci pro Extra potvrdil její manžel Felix Slováček (75). „Vím o nehodě. Ano, nadýchala,“ přiznal známý saxofonista alkohol za volantem své ženy. Ten je momentálně bohužel mimo Prahu, jinak by prý za Dádou, která je z nehody v šoku, hned jel.

Damar Patrasové byl na místě sebrán řidičský průkaz. Tím ale nejspíš problémy nekončí. Za nehodu zapříčiněnou v opilosti jí údajně hrozí až tři roky vězení, protože se případ bude řešit jako trestný čin. Jak to ale dopadne, to se teprve uvidí.

PRVNÍ VIDEO S DÁDOU PATRASOVOU KRÁTCE PO NEHODĚ NAJDETE ZDE!

Autor: bin

Diskuze