Heidi Janků - 1
Zdroj: Profimedia
Letos smůla

Nešťastná Heidi Janků: Je bez práce!

13. 6. 2018

Zpěvačka Heidi Janků (55) se stále vyrovnává se smrtí manžela Ivo Pavlíka (†84). Zpěvaččiny chmury v souvislosti se smutnou událostí měly bohužel i jistý vliv na její vystoupení.

6 fotek
Heidi Janků oslaví za dva měsíce smutné výročí. bude to rok, co selhalo srdce jejímu osudovému muži Ivu Pavlíkovi. Ten zpěvačce dlouhá léto dělal manažera a domlouval jí veškerá vystoupení. „Něco málo v tomto létě máme. Nějaká čtyři vystoupení. Takže letos si to budeme spíš osahávat a rozjedeme to až příští jaro,“ svěřila se Blesku zpěvačka.

Po jeho smrti odzpívala několik předem smluvených koncertů a poté se na nějaký čas stáhla. Když se teď ale chtěla se svou novou kapelou Heidiband vrátit, bylo už pozdě. „Komplexně jsme se dali dohromady až v dubnu, a to už bylo těžké shánět nějaké vystoupení, takže letos ještě lehce,“ přiznává zpěvačka.

Kapelu založila právě se synem zesnulého manžela Adamem Pavlíkem (42). Letošní rok si ale zatím kapela příliš nezahraje, a tak je jasné, že pro příští sezónu už Heidi nesmí usnout na vavřínech. Kdyby byl Ivo Pavlík naživu, jistě by byl na Heidi i syna Adama náležitě pyšný.
 

Autor: bin

Diskuze