Claudia Schiffer - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Stále svěží a svá

NESTÁRNOUCÍ KRÁSA: Claudia Schiffer je pořád kočka! Podívejte se, jak nyní topmodelka vypadá

Takhle by měla vypadat pravá topmodelka. Nestárnoucí slavná kráska Claudia Schiffer (43) je i po čtyřicítce stále nádherná! Inu, posuďte sami...

6 fotek
Přirozená krása a dokonalé míry, půvab, šarm, sympatie, smysl pro humor a notná dávka intelektu – to je až "nadpřirozená" kombinace, řekli byste si. Jenže přesně tohle jsou stěžejní požadavky v top modelingu. A světově populární modelka Claudia je přesně splňuje! Takových krásných žen ve světě modelek je mnoho. Ovšem ne každá se může pyšnit tak svěží visáží i ve středních letech jako Schiffer.

Své německé kořeny však nezapře. Její hustá blonďatá hříva, porcelánově bílá pleť, okouzlující ostře modré oči, široký upřímný úsměv a podmanivý pohled dostane snad každého. A k tomu stále skvělá a udržovaná postava. Právě díky těmto osobitým rysům se jí podařilo dostat na seznam nejkrásnějších a nejúspěšnějších modelek světa. Není tedy divu, že získala celosvětové uznání už v dobách jejího prvního působení v téhle branži. Její jméno se stalo synonymem krásy. Na vrcholu světového modelingu se tak drží dodnes. 

Myslela si, že bude právničkou jako její otec. To se ale mýlila. Na jedné párty si jí všiml modelingový scout Michel Levaton a od té doby se začala spíše rychle než pomalu rodit budoucí ikona modelingu – Claudia Schiffer. Během své kariéry si tahle supermodelka zahrála i v několika filmových rolích – například v roce 2003 v úspěšném snímku Láska nebeská. Od roku 2002 je provdaná za filmového producenta Matthewa Vaughna, se kterým má tři krásná dítka. Celá rodinka tak spokojeně žije v Londýně.

Autor: Mark

Diskuze