Ježek - 1
Zdroj: facebook
Trpící zvíře

NESMÍRNÁ KRUTOST: Teenager zapálil ježka a utekl! Díky čemu se podařilo zvířeti přežít?

Lidé dokážou být nesmírně krutí. A o to horší jě pak to, že většinou se mezi ně řadí mladiství a děti. Záchranáři byli šokováni případem, který má na svědomí teprve devatenáctiletý chlapec.

4 fotky
Maďarská organizace ochránců zvířat zažila případ, který záchranáře naprosto šokoval. Ve své práci zažili už lecos, ale když k nim neznámý muž přivezl malý uzlíček zabalený v novinách, ještě netušili, co v něm spatří. Po rozbalení zjistili, že jde o popáleného ježka v kritickém stavu. Měl sežehnuté bodliny až do masa, a byl apatický.

Muž, který šel po ulici v Budapešti, ho našel na novinách ležících na zemi. "Někdo zapálil živého ježka. Chceme tomu, kdo ho bez váhání přivezl k nám poděkovat, protože šlo opravdu o minuty. Jakým strachem a bolestí si to zvíře muselo projít? Tohle udělal opravdu bezcitný člověk, ale proč?" napsal jeden ze záchranářů na sociální síť zvířecí stanice.

Ukázalo se, že pachatelem tohoto hrozného činu byl teprve devatenáctiletý chlapec. Toho se podařilo policii dopadnout, a bude obviněn z trestného činu týrání zvířat. Malý ježek podle veterináře přežil opravdu zázrakem díky svým ostnům, které ho ochránily před nejhoršími účinky ohně.

Autor: lor

Diskuze