Ivana Chýlková jako Conchita Wurst - 5
Zdroj: TV Nova / Facebook
Nádhera

NESKUTEČNÝ VÝKON: Ivana Chýlková posadila všechny na zadek! Její Conchita byla zážitek

V pátém kole zábavné show Tvoje tvář má známý hlas čekala herečku Ivanu Chýlkovou (52) náročná proměna. Ale to, jak se jí zhostila, nikdo nečekal.

4 fotky
Herečka Ivana Chýlková každým kolem soutěže prokazuje, že v sobě ukrývá nejen herecký, ale i pěvecký talent. Pro pátý díl si vylosovala rakouskou zpěvačku Conchitu Wurst (27), vítěze Eurovision Song Contest 2014.

Výstřední umělec je charakteristický ženským vzhledem s mužským plnovousem, a také hlasem jako zvon. Ivana zvolila nejznámější píseň Rise Like A Phoenix, která je technicky náročná i pro zkušené zpěváky. Nemluvě o emočním prožitku, jaký tahle velkopíseň přímo vyžaduje. Ivana Chýlková se ale ani téhle výzvy nezalekla. Naopak, udělala maximum pro to, aby byl její výkon co nejlepší!

Prvním šokem byla neskutečná proměna, kdy bylo poměrně těžké rozeznat originál od slavné herečky. Když ale zazněly první tóny skladby a Ivana začala zpívat, nikdo ani nedutal. Emoce prostupovaly každým jejím slovem a energie, která z ní vyzařovala, dojala diváky k slzám. Odměnou jí byl obrovský aplaus, při kterém stála i porota. Tleskáme!

Autor: lor

Diskuze