Ester Ledecká - 1
Zdroj: facebook.com
Parádní výkon

NIKDO TOMU NEVĚŘÍ! Ester Ledecká má lyžařské olympijské zlato! Internet plní šokované reakce celebrit

Tak tohle rozhodně nikdo nečekal! Česká snowboardistka a lyžařka Ester Ledecká (22) vyhrála lyžařské zlato na Zimních olympijských hrách v Pchjongčchangu. Neskutečný úspěch vyrazil všem dech a zásadně ovlivnil i dění na sociálních sítích celebrit!

6 fotek
Neuvěřitelné se stalo skutečným! Dvaadvacetiletá lyžařka a snowboardistka Ester Ledecká vyhrála zlatou medaili v Super-G a zasloužila se tak o největší úspěch Česka v historii alpského lyžování. Naposledy se podařilo v roce 2010 Šárce Strachotové vyhrát bronzovou medaili ve slalomu, a tak Ester o dva stupně vylepšila dosavadní největší tuzemský úspěch.

Kdo by náhodou nevěděl, Ester je kromě toho i dcerou zpěváka, hudebníka, skladatele, producenta a porotce show Tvoje tvář má známý hlas Janka Ledeckého. O to více je možná populární mezi českými celebritami nejen v řadách sportovců. Ty stejně jako zbytek národa mladá sportovkyně ohromila svým výkonem. Mezi gratulanty se tak přidala například zpěvačka Marta Jandová: „Jo! To je úžasný, jako blesk! Obrovská gratulace, Ester!“, nebo dokonce i mladý poslanec z TOP 09 Dominik Feri: Gratuluji Ester Ledecké k zlaté medaili! Je to vážně neuvěřitelný úspěch“... To bylo krásný! Dojemný a pokorný... děkuju! Ester!“ neskrývala překvapení ani jedna z nejlepších českých hereček Aňa Geislerová. „Miluju ji!!! Obrovská gratulace, Ester! Jsi úžasná. Já to lyžování nějak víc prožívám, a tohle je úplně... ach, táta a celá rodina musí být obrovský pyšní!“ přidala se ke gratulantům zpěvačka Ewa Farna a připomněla tím, že se sama v dětsví věnovala závodnímu lyžování.

Stejně v šoku jsou ale i ostatní čeští sportovci, kteří mladé lyžařce historický úspěch přejí. „Ester je nejvíc nejlepší borec. Klobouk dolů, pro mě není lepší sportovec!“ napsala rychlobruslařka Martina Sáblíková, která v pátek ve své disciplíně vyhrála stříbro. Nejlepší vzkaz ale Ester zanechala kamarádka a snowboardistka Eva Samková. Té se zase podařilo získat na olympiádě bronz. „Cože? Opravdu? Tak to je neskutečný! Oficiálně ji vítám do klubu Bohyň,“ prohlásila podle iSport.cz mladá olympionička.

Takový výkon zkrátka rozhodně nikdo nečekal. Ve čtvrtek Ester absolvovala na olympiádě premiérový závod na lyžích, kde se umístila 23. v obřím slalomu. Už to bylo bráno jako úspěch, a tak zlatou medailí všem doslova vytřela zrak. Gratulace k úspěchu!

Více o ZOH v Koreji čtěte ZDE!

Autor: bin

Diskuze