Vzkaz v lahvi - 1
Zdroj: Profimedia
Malá mořská víla

NESKUTEČNÝ PŘÍBĚH: Dobrovolník čistil pláž a nalezl dopis v láhvi, který mu vyrazil dech! Co v něm bylo?

Tenhle příběh je prostě jako z pohádky. Kdo by si nepřál najít v moři láhev, ve které se skrývá dopis? Zvědavost musí být v takovém případě opravdu neuvěřitelně silná. A co se skrývalo v tomto dopise, který byl nalezen na ostrově v severním Nizozemsku?

3 fotky
Když bylo dívce jménem Susie Hampton 10 let, napsala v ruce dopis, který následně umístila do plastové láhve a v anglickém Kentu ho poslala po moři. To se psal srpen 1997. Láhev cestovala bezmála 216 mil napříč Severním mořem a doplula až na ostrov Vlieland, který se nachází v severním Nizozemsku.

Láhev s dopisem byla objevena na pláži minulé pondělí. Nálezcem je Pieter Schaper, který čistil pláž jako dobrovolník. Nyní nepřestává doufat, že se mu podaří Susie vystopovat. Té by nyní mělo být 30 let. Pieter řekl, že byl překvapen, když našel poselství v plastové láhvi. Bylo prý určeno tomu, „kdo najde tuto láhev“. A co v dopise vlastně bylo?

„Dobrý den, jmenuji se Susie Hampton a je mi 10 let. Tuto láhev jsem hodila do vody 25. 8. 1997. Mohli byste mi napsat a říct mi, kde byla nalezena a kdy?“ K tomuto sdělení ještě připsala adresu, na kterou jí nálezce má odpověď napsat. Pieter Susie nyní zkouší nalézt, i když je jasné, že už na dané adrese nemusí vůbec bydlet. Nemluvě o tom, že už má také možná jiné příjmení. No, třeba se zadaří!

ČTĚTE TAKÉ:

Žena si z malého bytu udělala džungli. Má v něm stovky květin!

Autor: niž

Diskuze