To se někdo má

NESKUTEČNÝ LUXUS: Koblížková dostala od Mareše dárek, který pod stromečkem asi nikdy neuvidíte!

Někdo dostane pod stromeček ponožky, někdo knížky nebo třeba i mobilní telefon. Radost udělá cokoliv, pokud je to darováno z lásky. Celebrity si ale dávají trošku jiné dárky a zvlášť Leoš Mareš na své partnerce rozhodně nešetří...

6 fotek
Moderátor Leoš Mareš (40) tedy rozhodně není žádný troškař a na svých partnerkách nikdy nešetřil. Jeho současná přítelkyně Monika Koblížková (35) se má tak dobře, že jí musí závidět i všechny Leošovy bývalky dohromady. A co dostala k Vánocům?

„Poté, co Monika dostala tričko a lodičky, přišel pod stromkem čas na poslední dárek. Byly to boxerské rukavice. Když si je nandala, byl uvnitř klíček od garáže. ,Proč klíček od garáže?‘ ,To nemůžu říci, pojď se tam podívat.‘ ,Dostala jsem boxerský pytel?‘ ,To není fér, tys to uhádla, tak pojeď dolů.‘ ,Počkej, já se obléknu.‘ ,Néé pojeď takhle, nikdo tam není a docela se to hodí.‘ Po 3 minutách přede dveřmi do garáže... ,A nebo to bude běhací pás?‘ ,Uvidíš...‘,“ vylíčil celou situaci na Instagramu Mareš.

A co Monika viděla, můžete vidět i teď vy na fotce. Dostala luxusní auto Range Rover v nádherné barvě se zlatým nádechem. Nechyběla ani luxusní mašle! Tohle je sen asi každé ženy, ale jen málokteré se skutečně splní. Monika je zkrátka ta šťastná holka!

Autor: niž

Diskuze