Adam Levine a Christina Grimmie
Zdroj: Profimedia
Klobouk dolů

NESKUTEČNÝ CHARAKTER: Adam Levine všechny šokoval! Tohle pro rodinu zavražděné zpěvačky udělal

Poslední dny se všude píše o tragickém skonu mladé vycházející hvězdy z americké verze Hlasu. Americký zpěvák Adam Levine (37) byl v soutěži Christininým mentorem, a tak se rozhodl udělat gesto, které nikdo nečekal.

7 fotek
Americká zpěvačka Christina Grimmie před sebou měla slibně rozjetou kariéru. Po účasti v americké verzi hudebně-zábavního pořadu Hlas se dívka na scéně pomalu rozkoukávala, a vypadalo to, že jí nebude stát nic v cestě být velkou hvězdou. Dokonce podepsala nahrávací smlouvu se svým hlasovým koučem, zpěvákem skupiny Maroon 5 Adamem Levinem.

Ten by měl zažívat nejšťastnější období svého života, protože jeho manželka Behati Prinsloo (27) brzy porodí prvního potomka, a tak se pár nemůže dočkat, až bude tvořit konečně rodinu. Jenže osud je nemilosrdný, a tak šokující zpráva o vraždě mladě zpěvačky Adama skutečně zdrtila. Aby projevil soustrast, rozhodl se, že se v tragické události nějak angažuje a podpoří rodinu mrtvé dívky.

Bratr zesnulé zpěvačky Marcus řekl, že Adam zavolal jeho matce a sdělil jí, že by rád zaplatil celý pohřeb, aby rodině nějak pomohl. Tímto gestem chce vyjádřit, že soucítí s rodinou, která je momentálně na dně psychických sil. Marcus se na sociální síti i vděčně vyslovil ke zpěvákově činu: "Slovy to nelze vyjádřit... Opravdu nemám slov."

Autor: bin

Diskuze