Denise Underhill - 3
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
Byl to šok!

Z TOHO MRAZÍ: Žena viděla matku 18 měsíců po smrti zalévat květiny u domu! Jak je to možné?

Žena se po smrti své matky přestěhovala, ale stále na ni vzpomínala. Pak ji jednoho dne uviděla u domu zalévat květiny. Jak je to možné?

5 fotek
Většina z nás už někdy použila Mapy Google. V dnešní době si tam můžete najít dokonce i fotografii svého domu, své ulice nebo si stoupnout na takřka jakékoliv místo na světě, otáčet se o 360 stupňů a vidět vše kolem sebe.

To udělala i jedna Američanka a úplně jí zatrnulo z toho, co viděla. Na fotografii spatřila svoji matku, která před 18 měsíci zemřela.

Denise Underhill se přestěhovala z Tamworthu z Staffordshire na Floridu a v novém domě měla plné ruce práce. Mezitím často vzpomínala na svou matku Beryl Turton. Jednoho dne se rozhodla najít na mapách svůj starý dům v Tamworthu, aby se podívala, co na něm noví majitelé změnili.

Dům vypadal stejně, protože na mapách byla stále stará fotka. Na ní byla vyfocena i zesnulá Beryl, jak zalévá květiny. „Bylo to pro mne obrovské překvapení. Nemohla jsem uvěřit tomu, že na příjezdové cestě byla moje matka a zalévala květiny, stejně jako vždycky. Už jsem matce chtěla zavolat, ale pak jsme si uvědomila, že to není úplně možné,“ řekla Denise.

Lidé umírají, ale některé vzpomínky na ně se mohou stát díky fotografiím nesmrtelné.

Autor: mei

Diskuze