Jako zamlada

NESKUTEČNÉ TĚLO! Topmodelka Pavlína Pořízková se po 36 letech znovu odhalila pro prestižní magazín

Česká topmodelka Pavlína Pořízková (53) je živoucím důkazem toho, že věk je skutečně jen číslo. Po více jak třech dekádách přijala nabídku fotit pro stejný magazín a rozhodně je stále na co koukat.

10 fotek
Pánové, tak tuhle padesátnici byste doma chtěli i vy! A je vlastně úplně jedno, kolik vám je let. Česká topmodelka Pavlína Pořízková totiž dokázala zpomalit čas a ve svých 53 letech vypadá opravdu skvostně! A tak není divu, že když dostala nabídku fotit pro prestižní magazín Sports Illustarted, neváhala ani vteřinu.

„Když se mi ozvali, jako první mě napadlo, jak úžasný nápad je mít ženu mého věku mezi dalšími holkami v magazínu. Mě, coby nejstarší ‚dívku‘ ve stáji Sports Illustarted. A pak jsem si řekla sakra, to znamená, že budu muset být v bikinách se skupinou dvacítek. Bylo to vzrušující a znepokojující zároveň,“ přiznala pro magazín People modelka své rozporuplné myšlenky.

Pro stejný magazín fotila poprvé v roce 1983. Tehdy jí bylo 17 let a už naplno žila světem modelingu, kvůli kterému se přestěhovala do Paříže. O 36 let později si pózování v plavkách zopakovala a znovu tak uchvacuje svět svými perfektními křivkami, které podle vlastních slov mívá i lepší, čemuž se ani nechce věřit. „Přestože zastávám militantní názory ohledně toho, že starší ženy jsou stále sexy a krásné, ne vždy se tak cítím. Nepřidalo mi ani to, že se fotilo hned po Vánocích, když jsem se měsíc cpala cukrovím a neměla čas cvičit,“ tvrdí Pořízková, která loni v květnu oznámila po třiceti letech rozchod s manželem, zpěvákem rockové kapely The Cars Rickem Ocaskem (69). s nímž má dva již dospělé syny.

Autor: bin

Diskuze