Zdroj: Prásk!
Veronika a Vašek

NESKUTEČNÉ: Eva a Vašek mají obrovskou konkurenci. Tenhle pár vydělává miliony!

2. 12. 2017

Slavné duo Eva a Vašek už je minulostí? Ze scény je vystrnadily jiné dvojice, které si svým osobitým talentem vydělávají neuvěřitelné částky! Znáte folklorové duo Veroniku a Vaška? Nebo vám spíš něco říká dvojice Katka a Jindra?

Duo Eva a Vašek kdysi vévodilo! Stále na svém jménu vydělávají neuvěřitelné částky, mají skalní fanoušky a užívají si časté dovolené ve svém domě na Floridě. Teď jim ale na paty šlape jiné duo, zatím sice ne tak známé, ale to se časem pravděpodobně změní. Manželé Veronika a Vašek začínali od píky a s penězi to dříve nebylo tak slavné.

Často se o nich mluví jako o nástupcích právě Evy a Vaška, to se jim ale moc nezamlouvá. "My se s nimi nechceme srovnávat, my tu muziku děláme jinak," říkají. Jenže stejně jako Eva a Vašek mají za sebou bohaté zkušenosti, které se teď snaží zúročit.

Podobnou cestou se vydala i dvojice Katka a Jindra. Ti se stále snaží, dokonce si točí i vlastní i videoklipy. Vyladěné kostýmy, emoce stříkají jistě až k vám do obýváku no a občasná pokukovačka s letmými doteky... Ale jim se zisk zatím nedostavil, ovšem to bere dvojice s humorem.

Autor: mk

Diskuze