Harley Quinn - 5
Zdroj: oficiální zdroj
Jako vejce vejci

NESKUTEČNÁ PODOBA: Sexy herečka Margot Robbie má dvojnici! Nebudete vědět, která je která

Poslední tváří, kterou sexy herečka Margot Robbie předvedla na filmovém plátně, byla potrhlá psychopatka z dalšího komiksového počinu studia DC Comics. Teď se objevila její dokonalá dvojnice!

12 fotek
Film, který se nedávno dostal do kin, budete buď nesnášet, nebo milovat. Suicide squad je film o nicotných existencích, uvězněných v díře, ze které není možné uniknout. Pak se ale naskytne příležitost, jak zachránit nejen svět, ale i vlastní kůži...

Jednou z nejvýraznějších komiksových postav je bezesporu Harley Quinn, kterou bravurně ztvárnila herečka Margot Robbie. Dokonalý kostým, make-up, bláznivá láska k Jokerovi a nečekané zkraty... To všechno zapříčinilo, že na další halloweenské párty dost možná potkáte nejednu dívku převlečenou právě za sexy Harley!

Laura (21), která si založila profil na Instagramu, se začala oblékat přesně jako komiksová postava Harley. Kdyby si tyto dve ženy stouply vedle sebe, na první pohled určitě nepoznáte, že nejsou jednovaječnými dvojčaty. Poznávacími znaky jsou síťované punčochy, krátké triko, vysoké boty a baseballová pálka.

"Jsem tak nadšená, že můžu lidem přinášet radost tím, co si obleču. Nemyslím si, že bych si někdy přestala na Harley hrát," říká Laura. Díky svému dokonalému převleku se totiž dostává na akce, o kterých by se jí dřív ani nesnilo. S ostatními milovníky komiksových postav se totiž převlékají za své oblíbence a předvádějí své masky na nejrůznějších akcích.

Autor: sim

Diskuze