Alex Caviel - 4
Zdroj: Profimedia / instagram
Dobrodruh proti své vůli

NESKUTEČNÁ PAŘBA: Muž si dal pár panáků v baru. Nepochopíte, co následovalo pak

Asi to sami znáte. Vyrazíte si s kámošem na pivo nebo drink a těžko se pak odlepujete od baru. Většina lidí pak dojde domů, ale Alex Caviel (21) zažil něco, na co do konce života nezapomene.

4 fotky
Zní to celkem nevinně a vidina pohodového večera a skleničky se zdá víc než lákavá. Alex vyrazil do baru za svým kamarádem, kde si dobře pokecal a vychutnal si pár piv. Jenže hranice alkoholového opojení je příliš tenká, a tak se večer zvrtl v popíjení panáků a dokonce i sektu.

A tak není divu, že cesta domů byla značně komplikovaná. Kamarádi se potáceli po ulici a jeden druhého ztratili. Tak Alex nasedl do autobusu mířícím na letiště, a místo klíčů od bytu, hledal v opilosti peníze na letenky. Pod vlivem pak nastoupil do letadla a vyčerpáním usnul. Zažil asi nemalý šok, když se probral a už značně střízlivější zjistil, že letí do Barcelony!

Ale pravdou je, že celou věc vzal docela s klidem. Paniku vystřídal klid a Alex si řekl, proč si vlastně tenhle bláznivý výlet neužít. Když doletěl do Barcelony, vydal se na pokračování svého nočního dobrodružství a strávil ve městě několik dní. Sice mu to trochu provětralo kapsy, ale na druhou stranu. Žijeme jen jednou, no ne?

Autor: lor

Diskuze