Natalia Ponce de Leon - 4
Zdroj: Profimedia / facebook
Panebože...

NESKUTEČNÁ ODVAHA: Žena přežila útok kyselinou. Poprvé ukázala pravou tvář!

Stačilo pár minut a změnil se jí celý život. Mladá Natalia Ponce de Leon (35) se totiž stala obětí posedlého maniaka, který ji doživotně znetvořil.

3 fotky
Jaké hrůzné věci dokáže vyšinutá láska, je zřejmé z případu krásné Kolumbijky, do které se zamiloval neznámý mladík. Chorobná touha ve spojení s odmítnutím dovedla Jonathana Vegu ke strašlivému činu, pro který neexistuje odpuštění.

Neopětované city Natalie zrodily v hlavě mladého muže odporný plán. Když ji nemohl mít sám, nebude ji mít nikdo. A tak se rozhodl zničit krásu i život mladé dívky, aby už nikdy nepoznala lásku. Opatřil si kyselinu sírovou a vydal se do domu Nataliiny matky. Ve chvíli, kdy mu dívka stála tváří v tvář, chrstl ji přímo do obličeje kyselinu.

"Nejdřív jsem nic neviděla. Jen rozmazané šmouhy. Ale pak přišla ta nepopsatelná bolest. Myslela jsem, že hořím zaživa," popsala útok Natalia pro DailyMirror. Lékaři bojovali o její život, a nakonec se jim podařilo dívku zachránit. Musela prodělat celkem 15 plastických operací, které ji rekonstruovaly obličej.

Při útoku kyselina zasáhla nejen Nataliinu tvář, ale ruce, břicho a část nohy. Donedávna její pravou tvář chránila před zraky lidí speciální ochranná maska. Asi ani nejde popsat, jak těžké pro ni muselo být, když po dvou letech odložila tuhle pomůcku stranou, a ukázala se v pravém světle. Patří jí velký obdiv nejen za bojovnost a odvahu, ale také za to, že díky jejímu úsilí se doba trestu za podobné činy zdvojnásobila.

Autor: lor

Diskuze