Harry a Meghan
Zdroj: Profimedia
prásk.tv

Neshody v královské rodině! Harry a Meghan nestráví Vánoce s královnou

Princ Harry a jeho rodina nestráví Vánoce s královnou Alžbětou. Podle zahraničních médií zvolí společnost Dorii Raglandové – matky Meghan a babičky malého Archieho. Od britské veřejnosti si za to manželé vysloužili vlnu kritiky.

Královská rodina už potvrdila, že se pár nezúčastní společné oslavy Vánoc. Přitom je zvykem, že se všichni každoročně schází v privátním sídle královny Alžběty v anglickém hrabství Norfolk. Zatím údajně není jasné, jestli matka Meghan přiletí do Velké Británie.

 

"I když víme o tom, že rodina bude trávit Den díkůvzdání ve Státech, nevíme, jestli se pár vrátí domů na Vánoce do Británie, nebo si prodlouží dovolenou a zůstane v zahraničí delší dobu," řekla expertka na královskou rodinu Katie Nichollová pro CBSnews. "Je možné, že každý rok budou střídat místa, kde Vánoce oslaví – jeden rok v USA a další v Británii," dodala expertka.

 

 

Královna údajně o plánech svého vnuka už ví. "Vévoda a vévodkyně se často vídají s královnou, když teď bydlí ve Windsoru. Proto v létě nejeli na zámek do Skotska a z toho důvodu královna podpořila i jejich rozhodnutí ohledně Vánoc," řekl zdroj zahraničním médiím.

 

Veřejnost ale s rozhodnutím páru nesouhlasí. "Královně je 93 let a oni s ní nechtějí trávit Vánoce?“ zlobí se lidé na sociálních sítích.

 

S kým trávit Vánoce
MY A RODIČE: Vánoce v kruhu rodiny - pohoda nebo děs?

Autor: TN.cz

Diskuze