Emily de Luzy - 1
Zdroj: Instagram
Nandala to šikaně

FASCINUJÍCÍ FOTO: Žena se změnila k nepoznání! Stačil rozchodu s přítelem

Emily de Luzy (24) nadávali kvůli vzhledu a špatnému životnímu stylu. Jenže nadávky nepřicházely jen od spolužáku ve škole, když byla ještě mladší nebo od lidí na ulici. Ponižování chodilo i ze stran nejbližších přátel nebo dokonce i od rodiny! Rozchod s přítelem byla pro ni poslední kapka...

10 fotek
Urážky na váhu, které lítaly kolem Emily hlava nehlava, zajídala více a více a upadala postupem času do depresí. Začala na sobě pracovat v 19 letech, aby lidem, co jí shazovali, ukázala, že na to má. Emily tvrdí, že samotný její přítel se styděl za její váhu. Podle portálu ladbible.com jí v přejídání dokonce i podporoval.

Jednou si Emilin přítel ani neušetřil jednu pěkně sarkastickou poznámku, že čím více toho sní, tím méně se na ní lidé budou koukat, protože bude tlustá. Po několika letech trápení a rozchodu se zlomyslným přítelem se Emily rozhodla, že svůj život kompletně změní. Prošla si nespočetným množstvím diet, shodila dolů velikost šatů o čtyři čísla, ale teď je konečně tam, kde být chtěla a začala své tělo milovat a respektovat.

Svůj progres ukazovala každý den na instagramu a díky tomu začala inspirovat tisíce lidí po celém světě, aby se nevzdávali a ukázali ostatním, že na to mají. Už se nebojí svého odrazu v zrcadle a i přes to, že už je tam kde být chtěla, tak se stále drží ve formě a dodržuje správnou stravu.
 

Autor: nat

Diskuze