Klobása - ilustrační foto
Zdroj: Profimedia
Nebezpečí číhá všude

Neobvyklý vandalismus! Muž poničil auto klobásou. Způsob, jakým se mu to podařilo, vás skutečně dostane!

Není nic neobvyklého, když si nějaký vandal vybije vztek na vizím autě. Obvykle k tomu ale použije nějaký hrozivější prostředek, než je zrovna oblíbená pochutina.

Kdo by to byl řekl, že je možné, ohrožovat své okolí a jejich majetek pomocí jídla. Kor když se jedná o uzeniny. Proto kdo si myslel, že taková grilovaná klobáska se dá zkombinovat jedině v souvislosti s křenem, hořčicí a krajícem chleba, ten má asi dost bídnou fantazii.

Tenhle Němec totiž poškodil pomocí 30 centimetrové klobásy dveře cizího BMW, což není zrovna levná záležitost. Jak to udělal? Šel totiž se svým osmiletým synem v Neubrandenburgu přes silnici, když ho rozhořčil onen vůz, který přímo před jejich cestou zaparkoval.

Muže to tak rozčílilo, že nejdříve řidiči vozu začal nadávat a poté neovládl své emoce a nepotlačil pohoršení a po autě hodil obrovskou uzeninu, kterou držel zrovna v ruce. Ta poškodila dveře auta díky kovové sponě, která uzavírá konec střívka každé podobné uzeniny. V policejním protokolu se pak v popisu zbraně neobjevilo nic jiného, než nebezpečná klobása.

Autor: bin

Diskuze