Čáry na zápěstí - 1
Zdroj: Twitter
Čáry i máry

NENÍ ČÁRA JAKO ČÁRA: Co vám prozradí čáry na zápěstí? Čtvrtá je velmi výjimečná!

O věštění z ruky a podobně jste už slyšeli jistě mockrát. Teď je ale řeč o čárách, které se vyskytují pod dlaní. A co můžete ze svých čar na zápěstí zjistit? Věřte, že mnohé!

Věštění z ruky, předpověď budoucnosti, to je stará známá věc. Čáry, ze kterých se obvykle věští se vyskytují na dlaních ruky. Tyhle jsou ale na zápěstí a říkají člověku zase něco úplně jiného.

1. čára - Pokud je vaše vrchní čára opravdu výrazná, znamená to, že máte pevné zdraví. Když je čára přerušovaná, znamená to, že byste měli zvážit nějakou životní změnu. A když se rozdvojuje? Vaše sny a přání se splní!

2. čára - To je ta, která se vyskytuje pod první čárou. Pokud je tato čára plynulá, jste v životě převážně úspěšní. Na co sáhnete, to se vám daří. Pokud je navíc velmi blítzko první čáry, znamená to, že vás čeká jisté finanční pohodlí - budete zkrátka v balíku. Ovšem když je přerušovaná, tak se stane opak a vás čekají nepříjemné finanční problémy.

3. čára - Tak tahle čára je velmi vzácná! Nemá ji každý.Pokud ji ale máte, znamená to, že máte značný vliv na lidi, se kterými se v životě potkáte. Každý podlehne vašemu osobitému kouzlu! Jste pozitivní a nezapomenutelní!

4. čára - Tahle je ještě vzácnější než třetí! Majitelé čtvrté čáry čeká dlouhý život a spousta potomků!

A co vaše zápěstí? Kolik máte čar?

Autor: bin

Diskuze