Láska nebeská
Zdroj: facebook
Tak to je bomba!

Nemožné se stalo skutečností: Oblíbený film Láska nebeská se dočká pokračování! Jak bude vypadat?

Britská komedie Láska nebeská se stala velmi oblíbenou nejen u nás, ale i na celém světě. Nyní se dočká svého pokračování, které bude velmi specifické...

Pokračování oblíbeného filmu se bude natáčet po neuvěřitelných 14 letech. Kromě toho se režiséru Richardu Curtisovi podařilo nemožné. Účast na novém díle totiž přislíbila řada herců, kteří excelovali v tom prvním. Už dříve se režisér Curtis nechal slyšet, že nevěří tomu, že by se někdy mohlo povést natočit další pokračování a navíc za účasti všech původních herců.

Nicméně toto pokračování nebude jen tak ledajaké. Fanoušci, kteří čekali celovečerní film, budou možná trochu zklamaní. Plánovaná délka nového filmu má být totiž pouhých deset minut. Peníze, které film vydělá, poputují na podporu nadace Comic Relief, která každý rok pomáhá s akcí Red Nose Day.

Minipokračování filmu bude vysílat britská televize BBC 24. března. Fanoušci se budou moci těšit na řadu světových hvězd jako jsou Keira Knightley, Hugh Grant, Andrew Lincoln nebo hvězda skupiny One Direction. Už teď je tedy naprosto jasné, že se máme na co těšit. A i když se bude jednat o velmi krátký snímek, výtěžek z filmu jde na dobrou věc a o to tu vlastně jde.

Autor: mic

Diskuze