Lékaři odstranili ženě z břicha obří nádor - 1
Zdroj: Profimedia
To je obr

FOTO: Žena trpěla velkými pocity nevolnosti! Když šla k lékaři, netušila, co obrovského v ní nakonec najde

Žena (62) z Argentiny dlouhodobě trpěla na nepříjemné návaly zvracení. Když šla na vyšetření k lékaři, netušila, jak moc vážná diagnóza ji tam čeká.

3 fotky
Žena z argentinského města Catamarca jen o chlup utekla hrobníkovi z lopaty. Dlouhoubdobu trpěla zvracením a dalšími zdravotními komplikacemi včetně únavy, a tak bylo lékařské vyšetření zcela jistě nezbytné. To, co lékaři ale objevili, šokovalo nejen nebohou Argentinku, ale i je. Ani letitá praxe není zárukou toho, že lékaře nic nezaskočí.

Pacientce byla diagnostikována rakovina v oblasti břicha. Nejvíce šokující na celém případu je, že její nádor byl skutečně v oblasti celé břišní dutiny, protože měřil neuvěřiltených padesát centimetrů a vážil 15 kilogramů! Říkáte si, jak je možné, že se vůbec takové monstrum do ženy vešlo? Lékař Andrés Paredes a jeho tým také nevěřili vlastním očím.

Paredes vysvětlil, jak v ženě nádor rostl. Prý jí úplně odstrčil veškeré orgány nahoru a rostl v oblasti pánve, která pod náporem obrovského tumoru byla také pod ohromným tlakem. Kdyby nádor rostl dál, mohl by pánevní kost velmi nepříjemně poškodit. Přesun orgánů byl tak hlavní přičinou nepříjemným záchvatů zracení, kterými žena trpěla. Místní chirurgický tým ale ženě během složité operace nádor odstranil a podle doktora Paderese to vypadá, že bude žena snad po delší rekonvalescenci v pořádku. Z nemocnice byla již propuštěna do domácí péče.

Autor: bin

Diskuze