Víra v lepší zítřky

Nemocná Hanička z Mise nový domov: Po chemoterapiích přišly komplikace! VIDEO

Středeční Mise nový domov vehnala slzy do očí nejednomu člověku. Šestičlenná rodina neměla vůbec lehký život. Rozpadající se barák a vážně nemocná dcera Hanička jsou toho smutným úkazem.

20 fotek
Díky týmu mise nový domov a moderátorce Tereze Pergnerové se už rodina může alespoň radovat nového, krásně zrekonstruovaného bydlení. Na prvním místě pro ale stejně jsou jejich čtyři děti a páté, které je na cestě. „Čekáme dalšího člena týmu, páté dítě,“ oznámil Petr radostnou novinu.

Dobře to vypadá i s Haničkou, které lékaři před časem našli v bříšku zhoubný nádor. „Má před sebou poslední dvě chemoterapie, po Vánocích to má odbyté a prognóza je dobrá. Doufáme, že z nejhoršího je venku,“ potvrdili šťastní rodiče. Bohužel ale právě chemoterapie zapříčinily další zdravotní komplikace malé Haničky.

„Bohužel chemoterapie a léčba jí přivodili neuropatii v končetinách. Ruce a nožičky má ztuhlé, ale to rozcvičíme,“ snaží se být Petr optimistický. Rodina je teď díky novému bydlení mnohem šťastnější a věří, že všechno zlé už si do budoucna vybrali.
 

Celý díl Mise nový domov najdete na NovaPlus!

Autor: bin

Diskuze