Rodina Jiřího Pomeje
Zdroj: isifa.com
Jak tohle dopadne...

Nemilosrdná zpráva lékařů: Rodina Jiřího Pomeje stojí před velkým rozhodnutím!

Jiří Pomeje (53) leží stále v nemocnici. Jeho stav je sice konečně stabilizovaný, ale žádný zázrak se bohužel nestal. A tak nejen on, ale celá jeho rodina si musí rozmyslet, co dál.

5 fotek
Herec Jiří Pomeje bojuje s rakovinou hrtanu. Hladovkou ji neporazil, ba naopak po skončení musel do nemocnice s těžkým zápalem plic, se kterým oslabená imunita neměla šanci sama bojovat. S Pomeje to vypadalo opravdu špatně, a to až tak, že se jednou v noci málem udusil, a tak musel na operační sál, kde mu dírou do průdušnice zavedli lékaři kanylu, tomuto zákroku se říká tracheotomie. Pak byl jeden den v umělém spánku.

Od té doby se jeho stav nemění k horšímu ani lepšímu. „V současnosti je stav pana Pomeje stabilizovaný, tento týden podstupuje potřebná vyšetření. Výsledky budou známé v dalším týdnu a podle toho se zvolí léčba. Podle vyjádření našich lékařů by vše mělo být řešeno operativně. Je na zvážení rodiny, jak k tomu přistoupí,“ řekla pro Extra.cz mluvčí Vojenské nemocnice v Praze Jitka Zinke.

Vypadá to, že pokud chce Jiří Pomeje vidět vyrůstat dceru Aničku (4), bude muset podstoupit tolik obávaný zákrok, při kterém mu budou odstraněny nádorem napadené hlasivky. To znamená, že přijde o hlas, což je pro člověka, který pracuje především se svým hlasem, opravdu tvrdá životní rána...
 

Autor: bin

Diskuze