Jodi Charles - 1
Zdroj: Profimedia
Oživlé vzpomínky...

Spatřila krabičku cigaret své kamarádky a zůstala v šoku! Ihned poznala umírajícího na fotce

Žena spatřila krabičku cigaret své kamarádky kuřačky a zůstala jako opařená. Koho na odstašující fotce spatřila? Velký šok pochopitelně vystřídala velká zlost...

3 fotky
Velký šok zažila 42letá Jodi Charles, když na obalu cigaret Amber Leaf našla fotografii svého umírajícího tatínka Davida Rossa, který zemřel v 66 letech roku 2015. Ten prý kuřákem byl, nicméně zemřel na důsledky vzácného typu rakoviny krve. Žena si je prý jistá na 100 %, že se jedná o jejího milovaného tatínka. Zároveň však zuří, protože se jí ani její rodiny nikdo na svolení fotografii použít neptal.

„Nemyslím si to jenom já. I má 14letá dcera hned věděla, že je to dědeček. Moje maminka říká, že tátu znala 20 let. Pamatuje si přesně jeho linii vlasů a každý detail,“ nechala se slyšet zděšená Jodi. Fakt, že někdo bez svolení použil fotografii jejího umírajícího otce, jí přijde nechutný. „Je nám líto, že tato mladá paní věří, že se jedná o jejího otce. Ovšem poté, co jsme zkontrolovali podrobnosti jejího tatínka a osoby zobrazené v tomto zdravotním varování, můžeme kategoricky říct, že to není David Ross,“ zareagovala na ženinu stížnost Evropská komise.

Komise dále uvedla, že všechny osoby vyobrazené na krabičkách cigaret poskytly svůj souhlas. Jodi si však stále stojí za svým, a dokonce vyhrožuje soudním jednáním. Není to však poprvé, co někdo někoho poznal na těchto protikuřáckých obrázcích. Takové případy se staly i u nás v České republice. Zdá se, že varovné obrázky tak splnily úplně jiný účel, než bylo původně zamýšleno.

Co se v těle děje po vykouření cigarety?
Jak kouření ovlivňuje vzhled a tělo?

Autor: mic

Diskuze