Lucie Vondráčková - 1
Zdroj: TV Nova / Profimedia / facebook.com
Houževnatá zpěvačka

NEMÁ TO LEHKÉ: Lucie Vondráčková prožívá těžké chvíle. Co jí v manželství tolik trápí?

Zpěvačka Lucie Vondráčková (36) má krásnou rodinu, kterou si vždycky přála. Ale všechno není tak růžové, jak by se možná zdálo.

12 fotek
Lucie Vondráčková je talentovaná zpěvačka a dabérka. Navíc plní skvěle i roli maminky dvou synů - Matyáše (4) a Adama (10 měsíců), které má s manželem a slavným hokejistou Tomášem Plekancem (33). Oba jsou stále velmi zamilovaní a tvoří jeden z nejhezčích párů českého šoubyznysu. Jenže hlavně Tomášova práce hodně zasahuje do jejich manželství.

Hokejista totiž nedávno odletěl do Moskvy v rámci mistrovství světa, kde ho čeká jako kapitána českého národního týmu tvrdý boj o úspěch naší malé země. A krásnou Lucii tak čekají chvíle samoty a odloučení. "Lucka s dětmi za mnou určitě nepřiletí, ani kdybychom hráli o medaile. Matyáš už totiž chodí do školky, tak nemůže odcestovat,“ svěřil se Plekanec pro Aha! před odletem do Ruska.

Nezbývá tedy nic jiného, než aby zpěvačka sledovala úspěchy svého manžela skrze televizní obrazovky a fandila na dálku. Nepříjemností je ale fakt, že to pro ni nebude lehké nejen po emocionální stránce, ale i fyzické. Rusko a Kanadu totiž dělí časový posun celých sedm hodin... Ale Lucie je silná žena, která toho už zvládla hodně. A tak držíme palce nejen jí, ale i Tomášovi na hokejovém mistrovství!

Autor: lor

Diskuze