Deodorant
Zdroj: Twitter
Skvělý nápad

Proč si některé ženy dávají do třísel deodorant? Jakmile pochopíte, budete to chtít vyzkoušet také!

Deodoranty jsou součástí života snad každé ženy. Většina z nich si neumí představit, že by opustila svůj domov, bez toho aniž by jej použila. To, že deodoranty zabraňují pocení a navíc příjemně voní, není žádná novinka. Co se ale stane, když si deodorant aplikujete do oblasti třísel? Budete se divit, s čím vším vám to může pomoci!

Určitě se vám někdy stalo, že jste se oholila v oblasti bikin a následně na to, se vám objevila červená vyrážka nebo jste si toto místo nepříjemně podráždila. Na trhu je nabízeno nepřeberné množství produktů, které by vám měly s tímto problémem pomoci. Věděla jste však, že zbavit vás ho může obyčejný neparfémovaný deodorant v tyčince nebo roll-on?

Pokud takový deodorant aplikujete do třísel, zabráníte tak pálení, červenání a otravnému zarůstání chloupků. Jedná se o cenově přijatelné řešení velmi častého problému. Samozřejmě byste měla mít deodorant zvlášť na podpaží a zvlášť na třísla.

Určitě to stojí za to alespoň vyzkoušet. V letním období není zčervenání a pálení v bikinách nic příjemného. Zároveň nemusíte utrácet za předražené produkty, které mají vesměs stejný účinek.

Autor: mic

Diskuze