Hollywood sign - 7
Zdroj: Profimedia / Twitter
Nemazal se s tím

Nejznámější nápis Hollywoodu poškodil vandal! Jeho vtipná úprava baví celý svět

Asi každý dobře ví, jak vypadá hollywoodský nápiš na kopcích filmového města Los Angeles. Na Silvestra si ale nějací vtipálci dali práci s menšími úpravami. Neuvěříte, co tam "napsali"!

5 fotek
Není nejspíš nikdo, kdo by někdy alespoň na fotce nebo ve filmu neviděl legendární nápis, který turistům i místním připomíná, že se právě nachází v samém "pupku" filmového světa.

Neznámý vtipálek si během silvestrovské noci ale dal tu práci a písmena nápisu trošku poupravil. Ze dvou O udělal dvě E a výsledek byl na světě! Nad kopci se tak nyní hrdě nese místo Hollywood Holyweed. A v čem je ten fór?

Weed je v angličtině slangový výraz pro marihuanu a holly znamená svatý. Takže se z Hollywoodu během jedné noci stala "Svatá tráva". Ta má být v roce 2018 zlegalizována pro rekreační účely, tak se možná někdo nemůže nového zákona dočkat natolik, že to musel dát znát celému světu.

Místní policie se vyjádřila, že se případ vyšetřuje. Nebýt Tweetů od spousty lidí, člověk by si řekl, že jde o nějaký prank, protože je více než divné, že si takové akce nikdo nevšiml. Přece jen je to poměrně nepřehlédnutelné místo. Proto částečně vandalovi smekáme!

Autor: bin

Diskuze