Adrienne Koleszár - 1
Zdroj: Instagram
Co dál?

Nejžhavější policistka se stala na instagramu fenoménem! O její SEXY FOTKY možná sledující přijdou

Přezdívá se jí „nejžhavější německá policistka“ a jako instagramová modelka má přes půl milionu sledujících. Ačkoli by se Adrienne Koleszár (34) z Drážďan ráda věnovala své policejní kariéře i modelingu na sociálních sítích, nebude jí to umožněno. Nadřízení jí totiž jasně řekli, že pokud chce pracovat u policie, nemůže dál nahrávat své fotky na internet.

16 fotek
Hvězdou Instagramu se stala před dvěma roky, kdy začala zveřejňovat fotografie své dokonale vycvičené postavy v plavkách. K tomu přibyly i fotky z exotických dovolených, na začátku roku totiž dostala šestiměsíční neplacené volno, a tak odjela na cesty. Žila ze svých úspor a zároveň ji jako fitness modelku sponzorovali výrobci zdravé stravy a fitness značky.

Ačkoliv by se k policii měla vrátit příští rok, nyní dostala ultimátum vrátit se do práce začátkem ledna, nebo nechodit už vůbec. Saská policie má totiž tisíc neobsazených pozic. Pokud se blondýnka s vypracovanou postavou rozhodne pokračovat v policejní kariéře, její instagramoví fanoušci o další inspirativní fotky přijdou.

„Moc ráda bych se věnovala obojímu, ale člověk nemůže mít všechno. Budu si holt muset vybrat, zda opět nastoupit do práce a přestat instagramovat, anebo nebýt policistkou a stát se na plný úvazek influencerkou,“ uvedla Adrienne pro Daily Mail.
 

 

Autor: amb

Diskuze