Debbi Wood a Steve Wood
Zdroj: MailOnline/Terry Richardson
A je s ní šťastný

Nejžárlivější žena světa? Tento fešák musí denně na detektor lži a má zákaz téměř všeho

Nesmí hovořit s cizími ženami, nesmí se na ně koukat a to ani v časopise. Jestli to nedělá, ověřuje si jeho partnerka na detektoru lži. Debi (42) trpí chorobnou žárlivostí. A Steve (30) si to nechává líbit.

Přijde vám normální hlásit se pokaždé, když přijdete domů, na detektor lži? Přijde vám normální, že vám partnerka vypne televizi, když se v ní objeví žena? Přijdou vám normální pravidelné prohlídky telefonu, emailu a dokonce bankovních výpisů? Stevovi Woodovi asi ano, protože si všechno tohle nechá líbit.

Steve a Debbi by byli bizarním párečkem i bez chorobné žárlivosti o dvanáct let starší partnerky. Debbi je totiž dvakrát tak těžká a o dvanáct let starší. Steve určitě není muž, kterému padají holky k nohám. Spíš před ním utkají. Ale to Debbi nebrání, aby na něj žárlila, jako kdyby chodila s Bradem Pittem.

U této obézní ženy se chorobná žárlivost objevila v roce 2011, kdy ji kamarád seznámi se Stevem. Její předchozí partner ji totiž opustil kvůli jiné ženě a ona se s tím nedokázala smířit. Proto se u ní po intimním sblížení s jiným mužem naplno projevila psychická choroba, které se říká Othellův syndrom. Je žárlivá bez toho, aby jí k tomu partner zavdával jakoukoliv příčinu.

"Je mi jasné, že to není správné, ale nemůžu si pomoci. I když je Steve pryč jen patnáct minut, když jde třeba pro mlíko, musím ho prověřit na detektoru lži. Bojím se, že se díval na prodavačku, a že se mu líbila," vysvětlila s gustem britským novinářů boubelatá Debbi.

O svém partnerovi má vůbec zkreslené představy. "Myslím, že je nádherný. Ale to není důvod mé žárlivosti. Když jste s někým, musíte mít oči jen pro něj. Nesmí se dívat na jiné ženy a myslet si, že jsou krásné."

A co na to trouba Steve, který je kvůli své partnerce nezaměstnaný, protože si nemůže dovolit odcházet na delší čas z domu? "Naše duše jsou jako jedna. Ona je můj celý svět a trocha té žárlivosti to nezmění."

Debbi musí být v posteli neuvěřitelně dobrá.

Autor: pul

Diskuze