Petra Němcová - 1
Zdroj: Profimedia
Ukazuje je ráda

PASTVA PRO OČI: Nejodvážnější výstřihy Petry Němcové! Občas jí vykoukne víc, než by sama chtěla

Jedna z nejkrásnějších českých modelek Petra Němcová (37) ví, čím zaujmout. Hluboký dekolt je jejím "denním chlebem", a tak je jasné, že tu a tam něco vykoukne...

14 fotek
Petra Němcová je nádherná ženská, o tom vůbe žádná. Její hrudník rozpaluje mnoho mužů, ale je pravda, že jisté nesrovnalosti se tam také objevují. Pokaždé má totiž jinou velikost poprsí. Jsou období, kdy jí z šatů přímo přetéká a jindy jsou její ňadra tak drobná, že nejsou skoro vidět. Jedná se o zázrak, nebo velice šikovného plastického chirurga?

Poslední dobou ale Petra nešokuje ani tak sexy poprsím jako svojí štíhlostí. Z erotické bohyně se tak stala vyzáblá kost. Je sice nádherná a mohla by soupeřit s předními modelkami Victoria's Secret, ale dnům, kdy po ní šílely hvězdy jako James Blunt, Bruce Willis nebo Sea Penn je konec. Blond vyzáblá Petra je sice chodícím ztělesněním dokonalosti, mužům se ale líbila víc jako vnadná energická bruneta.

Modelka stejně ale přítele nehledá. Od doby, co jí během apokalyptickém tsunami zemřel osudový snoubenec fotograf Sion Altee, nesetrvává v jiném dlouhodobém vztahu.
Každému se ale líbí něco jiného a tak je úsudek na vás. Jak jí víc sluší?

Autor: Beat

Diskuze