Výstřihy
Zdroj: Profimedia
Úchvatný pohled!

GALERIE: Tohle byly nejvíc sexy výstřihy letošního Plesu v Opeře!

Ples v Opeře byl přehlídkou nejen honosných rób, ale také luxusních výstřihů. Které celebrity toho ukázaly nejvíce a zpříjemňovaly tak večer všem přítomným pánům?

9 fotek
1. Moderátorka Petra Svoboda předvedla, že má rozhodně co ukazovat. Plný dekolt ozdobila jednoduchou šňůrou klasických perel, všimli jste si? Ne, samozřejmě, že ne, kdo by se díval na perly, když má před sebou takový výstřih.

2. Asi nepřekvapí, že majitelka nejkrásnějších českých ňader Iva Kubelková se dostala do našeho výběru. Její sexy černá róba, rafinovaně průsvitná na těch nejlepších místech, už byla jen třešničkou na dortu k luxusnímu dekoltu.

3. Herečka Iva Pazderková zvolila kromě neskutečně hlubokého výstřihu také volnější střih šatů, takže když se na akci předklonila, zbylo jen velmi málo prostoru pro fantazii. Možná nepatří mezi nejobdařenější dámy, ale to přece neznamená, že její výstřih nemůže být sexy.

4. Podnikatelka Tamara Kotvaldová dokázala, že ženy po padesátce nemusí chodit zahalené jako jeptišky a naopak mohou poukázat na svoje přednosti.

5. Herečka Jitka Schneiderová se rozhodla vsadit na dvojitou jistotu – její dlouhé černé šaty měly kromě hlubokého výstřihu i vysoký rozparek, který odhaloval štíhlé nožky.

6. Moderátorka Zorka Hejdová oblékla velmi odvážný model, pod který si nevzala podprsenku. Z výstřihu jí nápadně vykukovalo ňadro, které vypadalo, že každou chvíli vykoukne úplně, ke smůle všech přítomných pánů, ale šaty zůstaly po celý večer na svém místě a žádná „nehoda“ se nekonala.

Anketa

Který výstřih je podle vás nejvíce sexy?

Hlasovalo 102 lidí.

Autor: mkr

Diskuze