Ordinace: Nová posila Zdeněk Godla - 3
Zdroj: Archiv TV Nova
Prásk.tv

K zedničině se vrátím, stojím nohama na zemi, říká Godla z Ordinace

Do Ordinace v růžové zahradě 2 momentálně nastupuje Zdeněk Godla (44). V seriálu získal roli bratra svérázného doktora Švarce (Martin Zounar). Co mu na natáčení přišlo nejvtipnější a jak vidí svoji budoucnost, se nebál prozradit Prásku.

8 fotek
Zdeňka Godlu uvidíte v prvních dílech nové sezóny. V Ordinaci v růžové zahradě 2 si zahrál bratra podsaditého doktora Švarce, kterého bravurně ztvárňuje Martin Zounar. Jak se cítí mezi touhle seriálovou partičkou?

„Začátek v Ordinaci byl těžší. Nemluví se tam sprostě. Občas použiju sprosté slovo, i když není ve scénáři, a pak se to musí natočit znovu. Všichni mi dávají najevo, že mě přijali. Jsou tu skvělí lidé. Nejvíc si rozumím s Martinem. Je super. Máme stejný smysl pro humor,“ prozradil Godla, jak je to se vztahy na place.

Během natáčení spolu zažijí spoustu legrace. Zdeněk přidal k dobru i veselou historku. „Nejvtipnější bylo, že jsem musel hrát na kytaru a zpívat romskou písničku. Štáb mi dal domů kytaru, abych se naučil konkrétní věc. Ta se ale cestou v autě rozladila z horka. Nenaučil jsem se nic a nakonec jsem zahrál úplně jinou písničku,“ smál se herec.

I přes svůj úspěch na hereckou profesi nespoléhá. „Nijak na to netlačím. Stojím nohama pevně na zemi. Vím, že se jednou k mojí původní práci vrátím. Někdy mi to i chybí. Dělal jsem to, co jsem měl rád a to, co jsem se v životě naučil. Dělal jsem zedničinu. Bourání, zahradničení a tak dále. To mě baví. Teď třeba doma dělám dlaždičky a zahrádku, když je čas,“ řekl Godla, který má hereckých nabídek stále dostatek.

Jak dobře znáte Ordinaci? UDĚLEJTE SI TEST
TEST: Kdo z ORDINACE je vaším vzorem - a proč?

Autor: Han

Diskuze