Zaklina - 1
Zdroj: Instagram
To je ale kus!

Tahle žena je již dvojnásobnou babičkou a válcuje mladší dívky na sociálních sítích! Neuvěříte, kolik jí je let

Snad nikdo na první pohled neuvěří, že tato krásná sexy žena je již dvojnásobnou babičkou. Italská kráska válcuje svými fotkami na sociálních sítích o generaci mladší dívky a modelky.

14 fotek
Sociální sítě jsou v dnešní době doslova přehlceny fotografiemi mladých dívek, které se zajímají o módu, make-up, zdravý životní styl atd. Možností je opravdu mnoho. Většina z nich se snaží skrze své příspěvky přilákat co nejvíce sledujících a posbírat co nejvíce „lajků.“ Člověk se v takovém množství až kolikrát ztrácí.

Zaklina ale není jednou z těch obyčejných tuctových dívek, ba právě naopak. Této krásce je neuvěřitelných 47 let, a dokonce se stala již dvojnásobnou babičkou. Kdybyste ji ale potkali někde na ulici v Itálii, kde momentálně žije, vůbec byste to do ní neřekli.

Dvojnásobná babička se totiž může pyšnit perfektní postavou, kterou by ji mohla závidět nejedna o několik let mladší modelka. Kromě toho má Zaklina i vytříbený vkus a vždy ji uvidíte ve stylovém oblečení. Tato instagramová hvězda se navíc tím, že je již dvojnásobnou babičkou, vůbec netají, a naopak se snaží ostatní ženy motivovat k tomu, aby chodily v tom, co se jim nejvíce líbí bez ohledu na to, co si řeknou ostatní. A co vy, líbí se vám?

Autor: mic

Diskuze