Mayweather vs. McGregor - 1
Zdroj: oficiální zdroj
Už se to blíží

Největší zápas v historii je tu: McGregor versus Mayweather. Buďte u toho i vy!

Dlouho očekávaný boxerský zápas mezi neporaženým boxerem Floydem Mayweatherem a MMA zápasníkem Conorem McGregorem uvidí živě i diváci v České republice a na Slovensku. Stanice Nova Sport 1 získala vysílací práva, a tak v neděli 27. srpna od 1:00 odvysílá kompletní galavečer z Las Vegas.

„S velkým úspěchem vysíláme UFC, takže když bylo světu oznámeno, že největší hvězda UFC Conor McGregor půjde do ringu proti Mayweatherovi, nebylo o čem pochybovat. Prestižní zápas jsme chtěli získat a teď doufám, že tento mimořádný souboj si diváci na Nova Sport dosyta užijí,“ říká vedoucí sportovního programu skupiny Nova Dušan Mendel.

To, co se pro mnohé odborníky zdálo nereálným krokem, se stalo skutečností, a tak se téměř dva roky po ukončení kariéry vrací do ringu Floyd Mayweather. Ten se s aktivní kariérou rozloučil v září 2015 s úctyhodnou bilancí 49 výher a žádné porážky. Čtyřicetiletý boxer ale bude čelit možná největší hvězdě bojových sportů současnosti – Conoru McGregorovi. Irský zápasník je historicky prvním, který v UFC držel mistrovské pásy dvou váhových kategorií, a tak rozhodně není žádným začátečníkem. Přesto je ale považován za jednoznačného outsidera zápasu a boxerské legendy jako Mike Tyson mu nedávají žádnou šanci. I přesto je tento duel označován jako největší zápas historie.

Jak nakonec boxerský duel přezdívaný „The Money Fight“ dopadne, uvidí čeští a slovenští diváci na Nova Sport 1 a Voyo v neděli 27. srpna od 1:00, hlavní zápas by se měl vysílat od 5:30.


 

Autor: bin

Diskuze