Iveta Bartošová s Josefem Rychtářem
Zdroj: isifa.com
Milenec Bartošové se zapotil

Největší záhada u Rychtářova soudu. Kam zmizel důkaz?

Ve čtvrtek proběhlo soudní stání s milencem zpěvačky Ivety Bartošové (46) Josefem Rychtářem (54), který je podezřelý z vyhrožování. Soud provázely nejen hádky, ale teď to vypadá i na jednu velkou záhadu!

Josef Rychtář je podezřelý z toho, že vyhrožoval své bývalé manželce a její advokátce. Jak jsme již informovali, u soudu to vřelo, teď se navíc ukázalo, že hned na začátku vyšla najevo jedna nesrovnalost. Jeden z důkazných materiálů se ztratil! Šlo o nahrávku, kde bylo zaznamenáno, jak Rychtář nadává právničce Věře Sedloňové.

Státní zástupkyně na tento fakt upozornila hned na začátku jednání, soudce o tomto záhadném zmizení zřejmě neměl tušení. "Toto je kopie nahrávky, která se ztratila z policejního spisu. Tak ji opět přikládáme," vysvětlila Kohoutová. Podle informací kopii nahrávky poskytl jeden z novinářů, který ji měl u sebe. Kam se ale tedy poděla originální nahrávka?

Darina Rychtářová

Od první chvíle, kdy se záhadné zmizení provalilo, se začalo spekulovat, jestli v tom nemá prsty Josef Rychtář. Jeho právník si nahrávku při lednovém stání chtěl vypůjčit. Milenec Bartošové od soudu ale podle svých slov odcházel spokojený. Pár dní teď může v klidu spát, další stání bylo naplánováno na květen a tentokrát by se měla dostavit k výpovědi i Iveta Bartošová, která se omluvila kvůli autonehodě.

Autor: bar

Diskuze