Star Wars tajemství
Zdroj: facebook.com
Záměr, nebo trapas?

Největší tajemství nových Star Wars odhaleno: Tohoto slavného herce ve filmu nikdo nepoznal!

Minulý týden přišel do kin nový film Star Wars: Síla se probouzí, který sklízí samé dobré kritiky a trhá rekordy v návštěvnosti. Slavného herce ale na plátně nikdo nepoznal. Jak je to možné?

Sedmým pokračováním kultovního filmu Star Wars v současnosti žije celý svět. Všichni fanoušci se o něm baví, sdílejí své dojmy na sociálních sítích a třeba i zkoumají každý detail ve filmu. Jak je tedy možné, že divákům unikla taková zásadní věc?

Jelikož jsou Hvězdné války v Hollywoodu komerčně nejúspěšnějším filmovým projektem všech dob, nabízí se otázka, proč ve filmu nehraje třeba taková herecká hvězda, jakou je Daniel Craig alias James Bond? Odpověď na tuto otázku je ale asi dosti překvapivá – Daniel Craig tam totiž hraje!

Že jste ho nepoznali? To nejste jediní. Herce totiž rozpoznat nelze. Hraje totiž v komparsu jednoho z mnoha vojáků Stormtroopers, od kterých se liší jedině tím, že promluví. A právě hlas je to jediné, v čem Craiga někteří poznali a identifikovali ho. A co na to řekl herec, že přesedlal z hlavního hrdiny na komparz? Nic moc. Vyjadřovat se k tomu totiž příliš nechce, a tak zatím mlží...

Autor: niž

Diskuze