Usain Bolt a Jady Duarte - 2
Zdroj: Profimedia / facebook
Odjel do Ria a hned je tu nevěra

NEJVĚTŠÍ SKANDÁL OLYMPIÁDY: Usain Bolt skončil v posteli s brazilskou studentkou! Chudák jeho přítelkyně

Jamajský sprinter Usain Bolt, který je nejrychlejším mužem planety, oslavil v neděli 30. narozeniny i konec olympijských her opravdu ve velkém stylu. Internet zaplavily snímky Bolta a brazilské kočky v posteli, které skutečně nevinně nevypadají. Tohle si jeho krásná přítelkyně opravdu nezasloužila!

9 fotek
Letní olympijské hry v Riu de Janeiru skončily! A že to byla oslava pořádná, dokazují snímky jamajského sprintera Usaina Bolta, který byl zachycen v posteli s 20letou brazilskou studentkou. A je to docela trapné, když všichni vědí, že je ve vztahu s někým úplně jiným.

Bolt, který navíc v neděli slavil 30. narozeniny, je jamajský sportovec, atlet-sprinter, který si na letošní olympiádě v Riu svou neuvěřitelnou rychlostí získal srdce snad každého. Nicméně jeho největším fanouškem po celou dobu byla jeho jamajská přítelkyně Kasi Bennett, o které Bolt mluví jako o své „první dámě“.

Jenže této "první dámě" teď zbyly jen oči pro pláč. Studentka Jady Duarte totiž Bolta zatáhla až do postele a nenapadlo ji nic jiného, než se s ním fotit a snímky nahrát na internet. To asi aby všichni viděli, jaký úlovek ukořistila. Nebo je to všechno úplně jinak a Bolt si s Jady udělali z lidí srandu a vůbec nic spolu neměli? Ať už je to jakkoli, Kasi Bennett to nejspíš vtipné připadat nebude.

Autor: niž

Diskuze