Sportovci s největšími penisy
Zdroj: isifa / MAFRA / Alexandr Satinský
Soutěž o největší přirození

TOP 10 největších penisů českých sportovců. Vládnou jim hokejky a kopačky

Aktualizováno 8.1. 2015 17:46

Velikost penisu řeší snad polovina žen. A pokud nějaká z vás tvrdí, že vás tohle téma opravdu nezajímá, tak vám určitě věříme. Po světě chodí hned několik anakond a vůbec není těžké je odhalit. Tihle sportovci jsou na tom moc dobře.

22 fotek

Martin Ručinský (43). Informace o tom, že Růča má velikost XXL, asi nikoho nepřekvapí. Hokejista hrající za Litvínov má v tomhle opravdu dobrou pověst a moc dobře to ví. Je jen škoda, že neexistuje penisová Olympiáda, protože Martin by stál určitě na tom nejvyšším stupínku. 

Jan Koller (41). Výška 202 cm je opravdu moc. To bude něco velkého a dlouhého. Navíc se Honzovi před několika lety povedla jedna nepěkná věc. Je to sice dost zapomenuté, ale jeho žena Hedvika byla dříve paní Horvathová. Svého bývalého manžela Pavla Horvatha vyměnila za svého současného manžela Honzu Kollera. Aspoň teď víme, proč to udělala.

Petr Nedvěd (43). Bývalý český profesionální hokejista, který odehrál 15 sezon v NHL je opravdu kocour. Když vyrazíte do pražských barů, nestane se vám, že byste ho nepotkali. Má stále dobrou náladu a je to prostě sympaťák. A pozor většinou chodí se svým kolegou Martinem Ručinským, což je vražedná kombinace. Jsou to dvě chodící anakondy.

Ondřej Pavelec (27). Miláček náctiletých dívek. Zdá se, že jeho roztomilá kukadla v Troškových Babovřeskách udělaly opravdu dojem, protože i on má slušnou pověst. Proto navrhujeme sundat Justina Biebera z jeho nové kampaně na spodní prádlo a dám tam Pavelce. Protože ten asi vycpávky potřebovat nebude.

Milan Švenger (28). Český fotbalový brankař Milan Švenger se v roce 2011 ukázal skoro celému národu. Milan to tedy neměl v plánu, ale svůj penis rozesílal celebritám. No a ty si to samozřejmě nenechaly pro sebe. „Je to zvláštní forma namlouvání,“ napsala modelka Hanka Mašlíková na svém profilu a zveřejnila jeho fotografii.  Druhý den to měli všichni novináři a my ho tím můžeme zařadit mezi klacky.

Jiří Hudler (31). Postelí mu prošla Agáta Hanychová a Simona Krainová, takže na tom přeci nemůže být tak špatně. Navíc dnes jsme se dozvěděli opravdu krásnou novinku. Jirka se stal konečně tátou, a proto jsme si jistí, že něco tam určitě má.

Radek Štěpánek (36). Konečně tu máme i jiného zástupce ze sportovního prostředí. Proč by měli mít jen fotbalisti a hokejisti velká přirození? Naštěstí Radek se také může chlubit svou velikostí. A proto, když vaše přítelkyně kouká na tenis, tak určitě sleduje balónek.

Jaroslav Bednář (38). Další hokejista, co měl v pelíšku hned několik kočiček. Dva roky chodil s Darou Rolins, pak si ho půjčila Helena Zeťová a teď žije s Českou miss z roku 2007 Lucií Hadašovou. Přece by s ním ty holky nebyly jen tak, kdyby neměl velké, no vy víte co.

Milan Baroš (33). Zase ten Bary. Asi to nebude nic gigantického, ale bude to průměr. Ale dáme ho sem, aby měly fanynky radost. Fotbalový model ho rád ukazuje, protože si moc dobře pamatujeme, jak modelce Dianě Kobzanové poslal jeho fotku.

Jiří Tlustý (26). Nejen Milan Baroš vytahuje na veřejnost svůj penis. Český hokejista Jiří Tlustý totiž také ukázal »hanbaté« snímky, které nafotil svým mobilem. A proč ne, když má co ukázat.

ČTĚTE TAKÉ:
MÝTY O SEXU: Velké nohy, dlouhý penis a další pověry!
Dopřej mu smyslnou masáž penisu
 

Autor: red

Diskuze