Les
Zdroj: Profimedia
Bobřík odvahy

Nejstrašidelnější místo v ČR děsí lidi! Odhodláte se vstoupit do lesa Bor a potkat se s přízraky?

Prázdniny jsou v plném proudu a pokud vás láká strávit dovolenou místo zahraničí v České republice a navíc vás lákají duchařské historky, vydejte se do Branišovského lesa! Jaké strašidelné věci se o něm vyprávějí?

Les Bor, zvaný též Branišovský les, se nachází u Českých Budějovic a lidi láká především svou tajemnou minulostí. Říká se o něm, že to je nejstrašidelnější místo v České republice, kde se člověk setká s paranormálními jevy.

Lidé, kteří do lesa vstoupí, prý vidí a slyší zvláštní věci. V lese prý žije tzv. černý rytíř, který lidi pronásleduje a je zároveň nejznámějším přízrakem Branišovského lesa. Jak píše portál Epochaplus.cz, například v roce 1993 se černý rytíř zjevil dvěma kamarádkám Nadě a Michaele, které se lesem procházely. Přízrak byl v černém plášti a levitoval asi čtyřicet centimetrů nad zemí.

V bezpečí nemají být ani ti, co se do lesa vydají za bílého dne. Černého rytíře o rok později zahlédly také kamarádky Marie a Romana, které byly v lese odpoledne i s dětmi na borůvkách. Nejdříve slyšely hrát podivnou melodii, pak začal výt jejich pes a poté zahlédly muže v černém, který po chvíli zmizel.

Lidem se ale zjevují i jiné věci. K dalším přízrakům patří například červené oči, které svítí ze tmy mezi stromy a koukají na člověka. V lese se také ztrácí lidé a mělo se do něj zřítit dokonce UFO. A co vy, věříte těmto pověrám? Báli byste se les navštívit?

Autor: niž

Diskuze