Zlatý chrt - 19
Zdroj: Česká Greyhound Dostihová Federace
Queen s fan clubem

Nejsnobštější psi světa? Neuvěříte, jak se chrtí sourozenci jmenují!

Doby, kdy žil pes v boudě na zahradě a sloužil majiteli především proto, aby hlídal dům, jsou už dávno pryč. Tito chrti mají každý den péči jako ty nejlepší světové celebrity. A jak se jmenují? To prostě nepochopíte!

18 fotek
Zlatá ocenění, VIP osobnosti, krásné šaty, přepychová atmosféra... Účast na známém udílení cen v Greyhound Parku Motol byla prestiží nejen pro pejsky, kteří se utkali o chrtí Oscary. A jací krasavci vzbudili největší pozdvižení?

Byla to samozřejmě šlechtěná chrtí dáma Queen Vuitton, která přiletěla do Prahy až z Austrálie. Luxusní jméno podle známého francouzského návrháře však nemá jen ona. Její bráška se totiž jmenuje Louis! Takže společně jsou to: Louis Vuitton. Vskutku vynalézavé... Queen Vuitton se nicméně může pyšnit vlastním fan clubem, který vznikl spontánně a poznáte jej dle barvy typické pro tuto chrtí šampiónku – růžovou.

Mimo dohled veřejnosti jsou závodní chrti velmi hýčkaní a mají nadstandardní péči, o které se mnohým z nás může jen zdát.
Komfortní život je podmínkou, stejně jako nejlepší dostihová dráha či prvotřídní strava, aby pak zaslouženě stali na stupních vítězů.

Tato velkolepá událost má s americkým předáváním Oscarů mnoho společného. Vítězný chrt například také přijíždí v limuzíně a na vyhlášení cen kráčí po červeném koberci za nekončícího cvakání fotoaparátů. Lze tedy vidět jistou paralelu, pouze s rozdílem, že si sošky nepřebírá samotný výherce, nýbrž jeho majitel.

Autor: niž

Diskuze