Randy Janzen (vpravo) zastřelil svou dceru Emily (uprostřed) a manželku Lauren (vlevo)
Zdroj: facebook.com
Promyslel si to

NEJSMUTNĚJŠÍ POST: Otec zastřelil dceru, ženu i sestru. Na Facebooku vysvětlil proč

Je to obrovská tragédie. Tři ženy zemřely, když dostaly kulku přímo do hlavy. Zastřelil je nejbližší muž, kterého měly. Ten poté na sociální síti vysvětlil své důvody.

Randy Janzen z kanadského Vancouveru zastřelil svou dceru Emily (19), manželku Laurel a také sestru Shelly. Byl však přesvědčen, že udělal správnou věc. Vše vysvětlil na sociální síti. Ještě předtím, než zapálil svůj dům a dobrovolně v něm uhořel.

Jak tedy odůvodnil svůj nepochopitelný čin?

"Udělal jsem jednu z nejhorších věcí, kterou si lze představit. Kterou může člověk udělat. Emily trpěla těžkými migrénami a ještě těžšími depresemi. Nikdo nemá ponětí, jakými bolestmi si musela projít. Zkoušela všechno, ale nic jí nepomáhalo. Proto jsem ji střelil do hlavy. Nyní už nemá migrény a vznáší se mezi mraky ve slunném odpoledni."

"Poté jsem zastřelil Laurel, protože matka by se neměla nikdy dozvědět zprávu, že zemřelo její dítě. O pár dní později jsem zabil i mou sestru Shelly, protože jsem nechtěl, aby musela žít s tou obrovskou hanbou, kterou jsem svými činy na ni uvrhl. Nyní je moje rodina bez bolesti a v nebi."

Randy Janzen měl své důvody, pro vystřílet celou rodinu. Každý zločinec, každý blázen, si vždy najde něco, aby on nebyl ten špatný.

Autor: pul

Diskuze