Nejslavnější homosexuálové - 1
Zdroj: isifa.com
Láska přenáší nejen hory

Nejslavnější gayové a lesby českého showbyznysu: Tihle se za to nestydí!

Ne že by snad známé osobnosti orientované na stejné pohlaví dříve neexistovaly, ale hrozilo jim za homosexuální styky dokonce vězení. Dnes mají právo volby, a tak se mohli veřejně odhalit.

11 fotek
Asi nejznámějším českým gayem je ten nejstarší. Populární režisér Zdeněk Troška se za svou orientaci nestydí, a i když si hlídá soukromí, tváře jeho mladých milenců občas proniknou na veřejnost. Vždy zábavný a milý režisér si z toho však těžkou hlavu nedělá.

Ženy se v Česku k odlišné orientaci často nepřiznávají. Na rozdíl například od Hollywoodu, kde je několik lesbických hereček jako třeba Jodie Foster, v Česku homosexualitu nepřiznala žádná. Příkladem jim jde pouze jedna zpěvačka, první vítězka SuperStar, všemi milovaná Aneta Langerová.

Ze soutěže SuperStar vzešel i jeden gay. Jan Bendig přiznal svou orientaci teprve nedávno a donutil ho k tomu zejména fakt, že poté, co se objevily fotografie, na nichž se líbá se svým přítelem, už nebylo co zapírat.

Jinak jsou homosexuálové českého showbyznysu spíše mezi módními návrháři a stylisty. Osmany Laffita nebo Josef Klír měli už asi od narození jasno, na kterou stranu barikády se postaví.

Zamilovala jsem se do dívky
Z tvého kámoše se vyklubal gay. Co teď?
Můj syn je gay! S manželem se trápíme
TEST: Máš lesbické sklony?
Lesbické sklony? Tyhle stars si užily sex se ženou

Autor: pul

Diskuze