Sahar Tabar
Zdroj: instagram.com
To přehnala

Nejšílenější pokus vypadat jako celebrita. Dívka po plastice děsí své okolí! FOTO

Někteří lidé to s plastikami opravdu přehánějí. Podobně jako tato devatenáctiletá slečna, která se snaží vypadat jako Angelina Jolie. Lidé se jí ale smějí a říkají, že vypadá jako osm měsíců stará mrtvola.

9 fotek
Sahar Tabar (19) z Turecka má velmi ráda Angelinu Jolie. A to nejen jako herečku, ale také díky jejímu vzhledu. Ráda by vypadala jako ona. Už v tak mladém věku má za sebou desítky plastik. Je pravda, že tam nějaká fyzická podoba je, ale vypadá to dost děsivě.

Šíleně až nezdravě štíhlá postava, sesekaný nos, obří rty, velké modré oči. Sahar vypadá spíše jako postavička z filmu Tima Burtona, než jako sexy hollywoodská herečka. Plastiky se moc nepodařily anebo jich byla až příliš.

Sahar dokonce drží přísnou dietu. Váží pouhých 40 kilo. I přes svůj šílený vzhled je ale hvězdou internetu. Na Instagramu ji sleduje přes 300 tisíc uživatelů. Bohužel, většina proto, že se nad jejími příspěvky dobře baví. Nikdo k ní bohužel nevzhlíží ani ji neobdivuje. Jeden například napsal: „Vypadáš jako osm měsíců stará mrtvola.“

Autor: mk

Diskuze